12 sierpnia 2007r. [Niedziela]
`Czekolada` - kolejny cudowny film, ale i kolejne nudne dni. cóż zrobić ?. walnie się czasem do centrum, jakieś zakupy i tyle . . . yhh, dajcie mi jakąś zabawe, jakies zajęcie, alkochol, coookolwiek !. w końcu odzyskałam mój kochany aparat i DVD xD. teraz tylko czekam na moja komórke !. aaa. czasami mam ochote z nudów iść do szkoły . . . ech ! ale nie po to żeby się uczyć ! po prostu żeby zobaczyć te zje.bane ryje xD ! no i tam się przynajmniej coś dzieje . no i chce jakąś impreze :) w końcu będą połowinki w październiku czy jakos tak ^^. buuu. ja chce moją komórke [moje numery tel. fotki. gry itd.], bo w tej złomiarce nic nie ma !. żal z nij . a w ogóle to chce nową komórke [Nokia 5200 albo 5300] ach xD.

tęsknie za . . . trudno mi się przyznać ! no za Piotrkiem ! głupie, wiem ! ale no nie wytrzymuje ! jak przypomne sobie jak mnie dotykał . . . Jego dłonie, usta, noosek :( .

`chcieć spotkać kogos przy kim szybciej bije serce, z kim podzieli sie szczęście ` . . . yyy. co ja pie.rdole ?. przecież takie cos nie istnieje xD. nie ma takiego czegoś, nigdy nie będzie ^^. w co ja wierze, jakie to jest głuuupie !.
- I will be happy ! I will be strong ! but I will be lonely forever !.

chce urzadzic sobie pokój ! chce mieć tego powalonego kolczyka ! chce mieć szczura ! chce głupie rurki i szelki ! ale najpierw musze pozbierać kase, bo jakoś niebardzo z nią teraz !

za dużo marzeń . . .

nuuudze się. bym sobie gdzieś pojechała, poszła z jakimiś ciekawymi ludźmi na piwo [czy coś] ;P
aaa ! musiało mnie coś mocno pier.dolnąc w główke, bo oglądam telenowele brazylijską xD. nie no szoook !.

smutno mi !. wczoraj myslałam, że całkowicie się załamie ! ale jakoś Damian, Leszek, Andrzej i Tomek poprawili mi humor :) ale trooszke słabo im to wyszło, bo jak sie położyłam spać to ryczałam jak mały bachor ! głupie, popieprzone mysli ! czemy nie moga wyciąć mi części mózgu odpowiedzialnej za uczucia :( ?.

na koniec:
kooocham Was ;***
[Aniu, Wojtusiu, PP :( i Ty - Ciebie zawsze :( ].

p.s. przychodzą do mnie SMS-y, za każdym razem podrywam się z myśla `żeby to był On, żeby napisał, że chce się spotkać i przeprosić mnie za to, że sprawił mi ból i że popełnił błąd zostawiając mnie samą z tym uczuciem, że bedzie już dobrze ` . ale to nie On. On już nie napisze :(.

15.08.07r. - jarmark. troche bk`i. KARUZELLA !. ;].



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć