Link :: 09.08.2007 :: 12:24
Ogladałam film `Amelia` . już go kiedyś widziałam, ale go nie zrozumiałam dogłebnie. teraz wywołał we mnie dziwne uczucie, tak jakby miał przemawiać właśnie do mnie. jej życie było niesamowite, takie niecodzienne .. ile bym dała, aby jej życie, było moim życiem. a chłopak którego poznała [Nino], był łudząco podobny do NIEGO !. ech .. czemu wciąż o Nim myśle .

chciałąbym wieść beztroskie życie, mieć swoje mieszkanie, urządzić je jakoś, nie jakieś ogrooomne. dwa pokoiki, mała kuchnia i łazienka, no i szafa.. taka jak pomieszczenie. magiczna szafa., mieć prace [że nawet w kawiarni]. mieć niezwykłych przyjaciół [człowiek ze szkła], żeby krasnal ogrodowy podróżował po świecie i przysyłał mojemu tacie zdjęcia
trochę sie rozmarzyłam ^^.

szkoda że mój aparat znajduje się aktualnie u kuzynki. zrobiłabym zdjęcia róży no i ćmie, która siedzi w rogu.

chce być osobą niezwykłą dla kogoś różenge, ale tak bardzo podobnego do mnie .. i znowu On przychodzi mi na myśl niech On przestanie .. szkoda że to tylko ja o Nim mysle, że On nie chce mysleć o mnie.

w głowie mam piosenke Lamb - `Gabriel` [cudna].

od pewnego czasu śpie przy odsłonietym oknie, nigdy tego nie lubiłam, fotel stojacy zazwyczaj perfekcyjnie równo przy biórku przybrał postać czgoś w rodzaju wieszaka, a w ciemności wygląda troche jak poczwara morska obwieszona glonami, a dziś postanowiłąm spać przy otwartym oknie, moze dlatego, żeby Anioł miał wiekszy dostęp do mnie, no i dlatego, że chce zasnąć słuchając cykających świerszczy [tego takrze nigdy nie lubiałam, na starość staje się sentymentalna].

a na koniec chciałam . . . nie wiem jak to napisać . . . po prostu :
[*] Dominik [*]


Komentuj(0)


Link :: 16.08.2007 :: 16:05
12 sierpnia 2007r. [Niedziela]
`Czekolada` - kolejny cudowny film, ale i kolejne nudne dni. cóż zrobić ?. walnie się czasem do centrum, jakieś zakupy i tyle . . . yhh, dajcie mi jakąś zabawe, jakies zajęcie, alkochol, coookolwiek !. w końcu odzyskałam mój kochany aparat i DVD xD. teraz tylko czekam na moja komórke !. aaa. czasami mam ochote z nudów iść do szkoły . . . ech ! ale nie po to żeby się uczyć ! po prostu żeby zobaczyć te zje.bane ryje xD ! no i tam się przynajmniej coś dzieje . no i chce jakąś impreze :) w końcu będą połowinki w październiku czy jakos tak ^^. buuu. ja chce moją komórke [moje numery tel. fotki. gry itd.], bo w tej złomiarce nic nie ma !. żal z nij . a w ogóle to chce nową komórke [Nokia 5200 albo 5300] ach xD.

tęsknie za . . . trudno mi się przyznać ! no za Piotrkiem ! głupie, wiem ! ale no nie wytrzymuje ! jak przypomne sobie jak mnie dotykał . . . Jego dłonie, usta, noosek :( .

`chcieć spotkać kogos przy kim szybciej bije serce, z kim podzieli sie szczęście ` . . . yyy. co ja pie.rdole ?. przecież takie cos nie istnieje xD. nie ma takiego czegoś, nigdy nie będzie ^^. w co ja wierze, jakie to jest głuuupie !.
- I will be happy ! I will be strong ! but I will be lonely forever !.

chce urzadzic sobie pokój ! chce mieć tego powalonego kolczyka ! chce mieć szczura ! chce głupie rurki i szelki ! ale najpierw musze pozbierać kase, bo jakoś niebardzo z nią teraz !

za dużo marzeń . . .

nuuudze się. bym sobie gdzieś pojechała, poszła z jakimiś ciekawymi ludźmi na piwo [czy coś] ;P
aaa ! musiało mnie coś mocno pier.dolnąc w główke, bo oglądam telenowele brazylijską xD. nie no szoook !.

smutno mi !. wczoraj myslałam, że całkowicie się załamie ! ale jakoś Damian, Leszek, Andrzej i Tomek poprawili mi humor :) ale trooszke słabo im to wyszło, bo jak sie położyłam spać to ryczałam jak mały bachor ! głupie, popieprzone mysli ! czemy nie moga wyciąć mi części mózgu odpowiedzialnej za uczucia :( ?.

na koniec:
kooocham Was ;***
[Aniu, Wojtusiu, PP :( i Ty - Ciebie zawsze :( ].

p.s. przychodzą do mnie SMS-y, za każdym razem podrywam się z myśla `żeby to był On, żeby napisał, że chce się spotkać i przeprosić mnie za to, że sprawił mi ból i że popełnił błąd zostawiając mnie samą z tym uczuciem, że bedzie już dobrze ` . ale to nie On. On już nie napisze :(.

15.08.07r. - jarmark. troche bk`i. KARUZELLA !. ;].


Komentuj(0)


Link :: 20.08.2007 :: 14:12
18.08.2007r.
miałam dziś isć albo do PMiB, albo do Kryczki na dziaaałeczke. nic nie wybrałam. za to kochany Kryczuś zroobi imprezke specjalnie for mi za tydzień . no idzie ze mną wariat Patrycja. bedzie giiitez ;D. ch.uj, że Kossa i Kryczka to roczkik `91. xD. Luv U ;***

byłam w Sobowidzu. u Cioootek xD. no jak bylismy u Cioci Doooroty, no to tak jakoś wyszło, że na podwóru wylookałam niezły towarek ;D. ale właśnie wchooodziliśmy do Ciotki . było na co przez okno popatrzeć ^^. grrr. . a jak jechaliśmy do Cioteczki Irki to szło jakieś ciaacho ;D. bez takich spostrzeżeń moje życie nie miałoby sensu xD.

obudził się pan Piotrek xP. chyba zaczne wierzyc Horoskopom ^^. spełnia się wszystko co w nich miałam xD. a co do Piotrka . . . biedny wciska mi kity : że koooocha, że tęęęskni, że Skarbie, Kochanie xD. yhym. nara człowieku i tyle ;***. ale pozyjemy zobaczymy, ciekawe jak bardzo ten chłopak się skompromituje ^^. przyjmujemy zakłady od . . . TERAZ !. ;D. [w gruncie rzeczu jest już 19.01.2007r.]. no i w ogóle zapraszam na
myspace.com/fogalik
;* yeah You fuckin` bycz ;* Luv U.

nuuuudzę się . . . i z paniki czytam `lalke` Prusa xP. w końcu niedługo szkoła się zacznie, a wtedy nie bedzie casu na czytanie tego gówna . . . i tak sobie film obejże, bo przeciesz tego sie nie da czytać, a nie mówie już o `Panu Tadeuszu`. omG - jakby to powiedizł dewiant APE ;*.

zapomniałabym xD. mojego kumpla brat, to znajomy chłopaka, który grał Artura w serialu `Pierwsza miłość`. hrhr. świeetnie ;D. koolo zalatwi mi autografy od Niego, od zespołu IRA no i od Ibisza, może od kogos jeszcze ^^. jakie znajomosci. nie nie pogadasz . czasami warto czytać te durne Bravo i logować się na badziewiackie strony ;].

20.08.2007r.
`Przerwana lekcja muzyki` - chyba grał tam Jared Leto xD. wszędzie poznam tego seksownego goscia. te oczy są niepowtarzalne ;***.
no dobra. ale : kolejny film i kolejny raz dziwne uczucie . . . znowu moje wnętrze jest rozdzierane . powoli pochodzę do wniosku, że nie jestem normalna ! że jestem wariatką . to przez ten film ! za bardzo na mnie oddziałowują takie rzeczy, ale to dlatego, że kiedyś coś we mnie pekło ! staram się być twarda ! jestem twarda ! ale za każdym powiemem wiatru uginam się, daje soba w pewien sposób manipulować, dostosowuje sie, ale sa momenty kiedy wybucham.

kolejny sms. od Niego !. no a od kogóż innego. przypomniał sobie o mnie, a ja głupia wierze, ze się zmienił . ale On nigdy sie nie zmieni. boje sie Gi ! nie Jego osoby, ale tego co może ze mna zrobić psychicznie.
- nie jestem soba ! już nie jestem osobą taka jak kiedys . zmieniłam się bardzo. mama mysli, że nie jestem perwersyjna. fakt wie, że nie jestem grzeczna dzieczynką, że rozdziawiam jape jak mi się cos nie podoba, ale nie wie że jestem raczej perwersem. czasami zachowuje się jak zwykła szmata - z tym konieć [ ANIA - nie komentuj tych słów, bo mogę zareagować w nieprzyjazny sposób i wiem co o tym myślisz, i co chciałabys napisać. ale błagam nie rób tego ;*].
`oddajcie mi moje dzieciństwo !`
- rozumiem teraz będzie inaczej, teraz trzeba będzie samemu zadbać o siebie. nie potrafie zadbac sama o siebie, a co dopiero jak przyjdzie do tego rodzina, dom ! więcej obowiązków ! nie dam sobie rady xD. nie ja ^^.
boję sie tego czasami. boje sie też, że bedę sama, dlatego łapie każdą okazje na bliskość, na kontakt z drugim człowiekiem. to nie głupota. to strach. boje się czasami nawet sama siebie. przecież potrafie być nieobliczalna . . . ile ja już osob skrzywdziłam. ale przecież też byłam krzywdzona. ale mimo wszystko przepraszam Was !

trochę mało napisałam co ?. ;D ale chce wyrazić to co czuje. a nie ma nikogo tu takiego, komu moge powiedzieć, bo jest już noc. starej nie powiem, niech się wali na ryj xD.

prawdopodobnie bedę chodziła do psychologa, starsza powiedziała, ze to mi sie przyda, a w ogóle wcześniej sama o to prosiłam.


Komentuj(0)